Nacrti zgrada za izradu maketa

01 Okt 2016 00:20 - 27 Nov 2018 14:35 #5757 by irconbih
Pozdrav svima!
Novi sam na forumu i zanimaju me nacrti zgrada (bilo kojih) prema kojima bi se mogle izradjivati makete. Po netu je to siromasno, pa pomislih da upitam ovdje. Hvala svima i zamolio bih admine da temu, ako nije prikladna ili za ovaj podforum, prebace na odgovarajuci.
:new_here:

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

01 Okt 2016 10:56 - 01 Okt 2016 10:56 #5758 by Admir
Pozdrav,

Tema nije prikladna za ovaj podforum ali ćemo je prebaciti u pripadajuću, samo me zanima da li si student pa je u pitanju izrada maketa u sklopu fakultetskih aktivnosti ili?

Dobrodošao na SA-C forum :)

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

01 Okt 2016 12:28 #5759 by irconbih
Hvala za dobrodoslicu!
Ne, nisam student.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

01 Okt 2016 12:37 #5760 by Fache

irconbih wrote: Pozdrav svima!
Novi sam na forumu i zanimaju me nacrti zgrada (bilo kojih) prema kojima bi se mogle izradjivati makete. Po netu je to siromasno, pa pomislih da upitam ovdje. Hvala svima i zamolio bih admine da temu, ako nije prikladna ili za ovaj podforum, prebace na odgovarajuci.
:new_here:


Ja ne razumijem najbolje pitanje... :blush: Mislis na neke obicne projekte koji su uradjeni detaljno da bi se mogla izraditi maketa od njih ili na neke uradjene sa odredjenim softverom ili sta?

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

01 Okt 2016 12:52 #5761 by irconbih

Fache wrote: Ja ne razumijem najbolje pitanje... :blush: Mislis na neke obicne projekte koji su uradjeni detaljno da bi se mogla izraditi maketa od njih ili na neke uradjene sa odredjenim softverom ili sta?


Treba mi bilo sta gdje se vide dimenzije zgrade (stambena, poslovna, muzej, bilo koja), da bi se moglo kasnije u odredjenoj skali to moglo prenijeti na maketu.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

01 Okt 2016 16:08 #5762 by xYz
Koje te konkretno zgrade zanimaju? Izradjujes makete profesionalno ili ''buijas dosadu''? :)

Y. A. - 1974.: Today I have come bearing an olive branch and a freedom fighter’s gun! Do not let the olive branch fall from my hand. I repeat: do not let the olive branch fall from my hand!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

01 Okt 2016 22:40 #5767 by irconbih

xYz wrote: Koje te konkretno zgrade zanimaju? Izradjujes makete profesionalno ili ''buijas dosadu''? :)


Pa, za sada samo hobi, a dalje, ko zna :)
Zanimaju me novije zgrade, bez previse fasadnih detalja (komplikovanih "vajarskih" radova i sl.).

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

Time to create page: 0.083 seconds

 

Top