Sarajevo Business Forum

22 Maj 2017 23:27 #6255 by Admir

Eldinjho wrote: Nadam se da cete nam postaviti neke od projekata koji ce biti ponudjeni na forumu..


Zapravo su svi projekti dostupni na lnku:

www.sarajevobusinessforum.com/projects

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

23 Maj 2017 00:41 #6256 by Eldinjho
Hvala ti puno,ali mogu li te zamoliti ako bi mi mogao otvoriti ono za Sarajevo arena,ja pokusavao ali mi sve dolazi na kineskom i nista ne vidim..

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

23 Maj 2017 11:50 - 23 Maj 2017 11:51 #6258 by Charmed
To ti je projekat FK Sarajevo za novi stadion.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

23 Maj 2017 13:27 #6259 by Admir

Eldinjho wrote: Hvala ti puno,ali mogu li te zamoliti ako bi mi mogao otvoriti ono za Sarajevo arena,ja pokusavao ali mi sve dolazi na kineskom i nista ne vidim..


















Navodno je kapacitet 14,610 mjesta, UEFA Stadium Category 4. Lokacija je meni nepoznata, najviše mi liči na Trnovo ili negdje izvan grada...

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

23 Maj 2017 22:51 #6261 by Eldinjho
Gadovski klub i treba istjerati iz grada,ali hajde necemo o tome,nego da te pitam jeli nas gdje ova Malak group ima 50 duluma zemlje u Sarajeu posto evo citam da hce da grade tornjeve i shopping centre..

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

24 Maj 2017 13:54 #6263 by Admir
Vijest je preuzeta iz drugih izvora tako da ne znam, ali smo poslali upit pa ćemo vidjeti da li ćemo dobiti konkretne informacije o projektu.

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

09 Jan 2018 13:24 #6927 by Fache
Predsjedništvo BiH pokrovitelj 9. Sarajevo Business Foruma 2018.

Predsjedništvo Bosne i Hercegovine na čelu s predsjedavajućim Draganom Čovićem pokrovitelj je ovogodišnjeg Sarajevo Business Foruma (SBF) koji će se 25. i 26. aprila održati u glavnom gradu BiH.
Organizator konferencije koja se već devetu godinu zaredom održava u BiH je Bosna Bank International (BBI) d.d., u saradnji sa Islamskom razvojnom bankom (IDB). Konferencija će kao i prethodnih godina okupiti najznačajnije poslovne i političke lidere iz regiona i svijeta, pružajući im priliku da se upoznaju s poslovnim prilikama i mogućnostima ulaganja u Bosnu i Hercegovinu, ali i zemlje regiona.

Fokus ovogodišnjeg Foruma je zajednički pronalazak rješenja za iskorištavanje potencijala u oblasti energije, edukacije, IT industrije, poljoprivrede i turizma. Cilj SBF-a je uvezivanje i predstavljanje prirodnih i ljudskih resursa regiona te otvaranje vrata bosanskohercegovačkim i regionalnim kompanijama za izlazak na inostrana tržišta.

Prošlogodišnjem Sarajevo Business Forumu prisustvovalo je više od 1.700 osoba, uključujući i 330 akreditiranih novinara, a održano je više od 300 direktnih susreta poslovnih ljudi i privrednika. Od 2010. godine konferencija je ugostila više od 8.000 učesnika iz preko 50 država, a sve informacije dostupne su na www.sarajevobusinessforum.com .

Klix.ba

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

12 Jan 2018 13:46 #6934 by Eldinjho
Admir,saznali ti ikad gdje ona Malek group ima onih 50 duluma zemljista u gradu

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

16 Jan 2018 09:27 #6935 by Mirza!

Eldinjho wrote: Gadovski klub i treba istjerati iz grada

Kako djetinjasto. :lol:

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

16 Jan 2018 09:47 #6936 by Admir

Eldinjho wrote: Admir,saznali ti ikad gdje ona Malek group ima onih 50 duluma zemljista u gradu


Odgovorio sam već na to pitanje, ali je u ovom trenutku potpuno nebitno i daleko od realizacije...

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

Time to create page: 0.094 seconds

 

Top