Sarajevo | Južna longitudinala

18 Nov 2016 12:59 #5863 by Fache
Foto: NNagib - SSC














To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

18 Nov 2016 13:01 #5864 by Fache
NNagib - SSC














To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

31 Dec 2017 13:26 #6916 by xYz
31.12.2017. - by [url=http://https://www.youtube.com/channel/UCLkFkYYhe054VK82Ad0X3mg]xalen[/url]



Y. A. - 1974.: Today I have come bearing an olive branch and a freedom fighter’s gun! Do not let the olive branch fall from my hand. I repeat: do not let the olive branch fall from my hand!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

16 Jan 2018 15:52 #6938 by Fache
Zbog gradnje kružnog toka: Za vikend obustava saobraćaja u Hrasnom

Zbog radova na kružnom toku na raskrsnici kod pekare AS u Hrasnom, ovog vikenda planirano je da se obustavi saobraćaj na ovoj dionici, potvrdili su nam u firmi Euro-Asfalt koja izvodi radove. Iz ovih razloga neće funkcionisati ni trolejbuske linije Dobrinja-Trg Austrije i Dobrinja-Jezero.

"Ukoliko Ministarstvo saobraćaja Kantona Sarajevo ne bude imalo dodatnih zahtjeva, planirano je da saobraćaj bude obustavljen za vikend. Tranzit će imati privremenu komunikaciju sa Ulicom Azize Šaćirbegović, dok će totalna obustava saobraćaja nastupiti početkom naredne sedmice. Trolejbuske linije neće funkcionisati nikako u periodu obustave, a koji period će to trajati to sada tačno ne možemo definisati", naveli su iz Euro-Asfalta.

Što se tiče radova na kružnom toku, u toku je armiranje gornje ploče kružnog toka, nakon čega će uslijediti betoniranje.

www.oslobodjenje.ba/vijesti/sarajevo/zbo...saobracaja-u-hrasnom

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

08 Feb 2018 08:58 #6960 by Fache
Južna longitudinala: Puštanje trolejbusa sljedeće sedmice, završetak radova u maju



Radovi na dijelu Južne longitudinale u Sarajevu intenzivirani su na mjestu budućeg kružnog toka i potputnjaka u Hrasnom, a saobraćaj bi uskoro trebao biti normalizovan.

"Završena je prva faza radova na kružnom toku i trenutno smo u fazi pripreme puštanja trolejbuskog saobraćaja po tamponu, a ne po gotovoj cesti. Iako je bilo riječi o tome da će sve biti gotovo 10. februara, zbog neulaska GRAS-a na vrijeme kako bi demontirali staru mrežu izgubili smo vrijeme. Kako stvari stoje, ići ćemo u puštanje najvjerovatnije u ponedjeljak. Dakle, bit će pušten trojelbus i mješoviti saobraćaj", rekao je za Klix.ba šef gradilišta u ime firme Euro-Asfalt Faruk Medošević.

Trolejbuska mreža je obaveza GRAS-a i oni će, kako kaže naš sagovornik, u gradilište ući najvjerovatnije u petak. Završetak radova na samom kružnom toku, uključujući saobraćajnicu od restorana Ruža do pred kraj Zvorničke ulice, planiran je za 14. maj kao što je i obećano investitoru - Kantonu Sarajevo.

Klix.ba

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

04 Mar 2018 17:59 #6993 by Admir

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

Time to create page: 0.073 seconds

 

Top