Buroj Ozone

31 Maj 2019 09:31 - 31 Maj 2019 09:33 #7224 by Fache

Chombe wrote: Desaval se sta?

Pozdrav iz Stockholm


Dobrodošao na SA-C Forum! :)

Bio je prije par dana članak na tu temu:

Buroj Ozone: Izgrađeno tek nekoliko kuća, grade i jezero



Četiri godine, nakon što je u Trnovu najavljena izgradnja najvećeg turističkog projekta u jugoistočnoj Evropi, "Buroj Ozone" ništa spektakularno se nije desilo. Kamen temeljac je postavljen 2016. godine, a do danas je izgrađeno tek nekoliko kuća koje još uvijek nisu za upotrebu.

Ekipa poslovnog portala Akta.ba je posjetila gradilište koje je trebalo biti najveće u regiji i od kojeg je trebao profitirati veliki broj bh. kompanija. Stanje na terenu ne izgleda ni približno najavljenom.



Radovi se izvode, međutim oko gradilišta nema ograde, kao i natpisa sa početkom i rokom izgradnje projekta.

U toku je izgradnja restorana i jezera.

Podsjećamo, investitor ovog projekta je Buroj Property Development Dubai koja je u BiH pokrenula dvije kompanije BUROJ INTERNATIONAL GROUP d.o.o. Trnovo i Ozone 3 putem kojih vrši realizaciju projekta. Vrijednost najavljenog projekta je 4,5 milijarde KM.

Projekat su tokom četiri godine obilježile mnoge negativne priče, međutim investotora nije pokolebalo da najavi u medijima da će tokom 2019. godine gosti stalno boraviti u Buroju.

Izvor: akta.ba


To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

17 Jun 2019 14:47 #7232 by Schwabo
ma propalo xD

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

14 Jun 2021 09:41 #7435 by Cenci
Nema od ovog ništa definitivno. Info iz prve ruke. Firma ima jedno zaposleno, i to sekretaricu.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

20 Nov 2021 19:14 #7449 by bosnian_phantom
Mene zanima to hoče li kad se napravi to biti dozvoljen boravak samo Arapima ili i ostalima jer glupo je da bude samo Arapima dozvoljeno a građeno u Bosni i Hercegovini gdje je nas Bosanaca više nego njih, to bi trebalo da bude svima dozvoljeno prema mom mišljenju

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

22 Nov 2021 17:20 #7450 by Fache

bosnian_phantom wrote: Mene zanima to hoče li kad se napravi to biti dozvoljen boravak samo Arapima ili i ostalima jer glupo je da bude samo Arapima dozvoljeno a građeno u Bosni i Hercegovini gdje je nas Bosanaca više nego njih, to bi trebalo da bude svima dozvoljeno prema mom mišljenju


Mislim da nikad nece biti napravljeno. U najboljem/najgorem slucaju par kucica i to je to, tako da nemas brige oko boravka :haha:

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

Time to create page: 0.553 seconds

 

Top