Rekonstrukcija stadiona u BiH

16 Dec 2016 18:52 #5944 by Fache

Eldinjho wrote: Fino bi bilo da imamo jedan dobar stadion u gradu jer ipak smo Glavni grad drzave ,ali da ga neko odmah naziva Bordo arena,daj te ba,ne znam ni kako su mu mogli dati ime Hase jer koliko god je on bio beliki igrac to nije vlasnistvo kluba da mu oni mogu mijenjati ime...Na kraju krajeva tu moze da igra bilo ko ko plati opstini centar ili firmi koja se brine o njemu i to je to..Ipak ja sam za da se gradi ali ni pod koju cijenu da se to prepise klubu koji na njemu igra a to je Torpedo...


Ova "Bordo arena" je planirana na drugoj lokaciji, nema veze sa stadionom Koševo :)

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

16 Dec 2016 22:10 #5946 by Eldinjho
Bila bi u sklopu Zetre tako da je to skoro isto i ne vjerujem opet da bi to gradilo Torped vec grad ili kanton ili cak drzava sa investitorima i zato ime je apsolutno nedopustivo..Imaju svoj trening centar na Butmiru pa nek se dole zove Bordo arena a ovo bi vjerovatno opet bio Gradski stadion..

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

17 Dec 2016 00:09 #5947 by Admir
Live Stream izgradnje istočne tribine stadiona Grbavica:

stadion.fkzeljeznicar.ba/

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

18 Dec 2016 11:13 #5949 by Fache
Grbavica radovi











sportsport.ba

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

27 Dec 2016 13:25 #5965 by Fache
FK Željezničar nastavlja sa infrastrukturnim radovima: Danas počelo postavljanje videonadzora na Grbavici



FK Željezničar nastavlja sa infrastrukturnim projektima koji će modernizirat stadion, a danas je počelo izvođenje radova na postavci videonadzora i alarma na stadionu Grbavica.

U posljednjih godinu dana FK Željezničar je implementirao nekoliko važnih infrakturutnih projekata. U proljeće ove godine, nakon niza rekonstrukcija zapadne i južne tribine, stadion Grbavica je dobio dozvolu za odigravanje evropskih utakmica, tačnije uvršten je u kategoriju 2 shodno Pravilniku UEFA-e o kategorizaciji stadiona.

Jedan od uslova za uvrštavanje stadiona u kategoriju 3 je postavljanje videonadzora. Prva faza postavljanja videonadzora i alarma počela je danas, a ona podrazumijeva postavku nadzora u i ispred prostorija administracije, Plavi salon, svlačionica, glavni ulaz na stadion, parking, ulaze na zapadnu tribinu, novinarsku ložu.

"Videonadzorom će biti obuhvaćena kompletna zapadna tribina sa VIP ložom. Radove izvodi kompanija Gama AA koja će vršiti nadzor 24 sata. Također, u proteklom periodu su završeni radovi na postavci alarma i videonadzora u i ispred prostorija Omladinske škole FK Željezničar" - saopćeno je na službenoj stranici Željezničara.

Faktor.ba

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

17 Jan 2017 11:05 - 17 Jan 2017 11:05 #5982 by Fache
Grbavica - foto klix.ba


To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

22 Jan 2017 11:21 - 22 Jan 2017 11:22 #5987 by Fache
Stadion Grbavica - FK Željezničar | Izgradnja Istočne tribine - Zima 2016



yt/4Life

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

05 Feb 2017 10:45 #6001 by Fache
Stadion Grbavica - Istočna tribine u izgradnji 04.02.2017.



yt/4Life

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

05 Feb 2017 18:28 #6002 by Admir
Grbavica 05.02.2017.








Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

05 Feb 2017 18:34 #6003 by Fache
@Kospicar, forum sport1.ba




To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

Time to create page: 0.099 seconds

 

Top