Ceste Svih Kategorija - AC, BC, MC, RC, LC

06 Feb 2015 17:42 #4606 by Eldinjhi_72
Bas si smijesan..Ti si ocito jedva docekao da se sa nekim posvadjas ali to sa mnom neces naci...Ja nista opet ti ponavljam nisam popljuvao,samo sam rekao onako kako je..Naravno bolje da se ista radi nego nista ali u sustini to malo je kap u moru jer se nista nece primjetiti u odnosu na ono lose...ali nevazno,idi histerisi tamo gdje si naucio...

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

06 Feb 2015 18:54 #4607 by Fache
Drugari nemojte se svađati, svi imamo manje vise iste želje i ciljeve i žrtve smo nesposobne vlasti... :...:

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

06 Feb 2015 19:57 #4608 by Eldinjhi_72
Nisam ni imao namjeru ali ocito doticni ne moze da svari realnost,ako sam ista lose rekao i popljuvao po necemo vise nec ni komentrisati,ali mislim da je to tako i zato i ukazujem na to..

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

06 Feb 2015 20:44 #4609 by alienx
Realnost, mozda kod nekoga ko sjedi na forumima cijeli dan bez da sazna sta se radi ili ne. Ti si razlog zasto isti sjede na vlastima jer nastavljas njihovu pricu kako je sve najlosije, najodvratnije, najgore, itd. Ali kad se dode na izbore kazes sto bi glasao svi su isti. Ali daba to Bosnji reci od uvijek vide samo ono najgore kod sebe i to ce svima ponoviti sto puta.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

06 Feb 2015 23:45 #4611 by Eldinjhi_72
Ne vidim ja sve lose,ovo sto kazem je realno nije lose i za tvoju informaciju ne sjedim ja po forumima,jer ja nisam uopste u sarajevu pa da imam vremena sjediti po kafama kao dosta vas dole...Rekoh ti ranije volio bih da u Bosni ima 2000km autoputa,najsavremenije zaljeznica,najnoviji tramvaji,gradski saobracaj on the top ali ne mog to reci jer nije...Meni je dragosto se u ovih nekoliko godina napravilo vise kilometara auto puta nego za 22 godine ali nedovoljno nazalost..Pogledajmo samo Hrvatsku kako oni prave...Da ja tebe pitam dali si ti zadovoljan kvalitetom puteva u Sarajevu???Ako jesi onda sam ja stvarno neko ko sve pljuje ono sto valja..

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

07 Feb 2015 09:26 #4613 by alienx
Znaci nemas ni pojma o realno situaciji u BiH. A jako ograniceno je postavljati Hrvasku kao primjer ako to ne shvacas onda je to tvoj problem. Na to se doda komentari kao 2000 km autoputa dokazuje da nemas pojma o realnosti jer ne poznajes geografiju ni demografiju BiH. Vidim neznas ni najosnovije cinjenice o cemu se radi u BiH.
Kvalitet puteva u Sarajevu je odraz lokalnih politickih mesetara (primitivaca) koji su nasjeli na vlast. Naravno 'puteva u Sarajevu' nisu ni tema ove diskusije.

O tvom pljuvanju i tvoje fasciniranje sa najgorim, najodvratnijim, itd dovoljno je pogledati zadnjih deset tema na koje si odgovorio na ovom forumu.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

07 Feb 2015 12:55 #4614 by Eldinjhi_72
Da ti nest ne kazem sto ne zelim ali da me jedan papak uci o geografiji i demografiji BiH necu komentarisati..Sto sam rekao 2000 km tj sto kazem da bi volio da ima a ne da se mora imati nepismeni jer nauci se da citas..Putevi u Sarajevu nisu nego sam te pitao dali su ti ok posto mislis da ja sve pljujem i nemazno je ko je na vlasti vazno je da su losi sto poksavam da kazem...Sto nisam u Sarajevu ne znaci da ne znam sta se desava mozda i bolje nego ti sto si dole i ko zna odakle si dosao u sarajevo..i zato mi se vise nemoj obracati jer si jedna isfrustrirana budala koja jedva ceka da se prepire sa nekim ovdje koji hoce da nesto kaze...

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

07 Feb 2015 19:50 #4615 by alienx
Znaci sve sto znas pored pljuvanje je vrijedanje, nikakvo iznenadenje od male osobe koja se pravi velikim na forumu. Na razliku od tebe nisam sisao sa brda ili sa sela u grad pa da se moram pravdati odakle sam. A ovaj forum je odavno unisten od malih cvildreka kao ti, koje ne brinu cinjenice nego lijece neke komplekse.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

10 Mar 2015 18:56 #4700 by Admir
Institut za građevinarstvo RS radi projektnu dokumentaciju za put Foča-Šćepan Polje

Ugovor o izradi projektne dokumentacije za izgradnju puta Foča-Šćepan Polje i studijske dokumentacije za magistralni put Foča-Sarajevo, čija je vrijednost 1,7 mil EUR, potpisan je u ponedjeljak (9. mart 2015.) u Banjoj Luci. Projektnu dokumentaciju izradiće Institut za građevinarstvo RS.

Pomoćnica ministra saobraćaja i veza RS Nataša Kostić rekla je u izjavi novinarima da je obaveza projektanta da 24 mjeseca od potpisivanja ugovora izradi projektnu i studijsku dokumentaciju, nakon čega bi trebalo da se raspiše tender za izvođenje radova.

Ona je dodala da sredstva od 62 mil EUR, koliko je potrebno za izgradnju, nisu osigurana, ali tvrdi da će se o tome razgovarati s finansijskim institucijama.

Zamjenik direktora Instituta za građevinarstvo Aleksandar Cvijanović rekao je da je izrada projektne dokumentacije zahtjevan posao, a cilj je da projekt bude urađen na najvišem tehničkom nivou zbog zahtjevnosti navedene trase.

Direktor "Puteva RS" Duško Gojić je potvrdio da je formirana radna grupu koja će pratiti realizaciju ovog projekta.

Prezentaciji izrade projekta i studije za rekonstrukciju puta Bord na Drini (Foča) – (Hum) Šćepan Polje i Sarajevo – Foča (Brod na Drini) su u Banjoj Luci prisustvovali predstavnici Delegacije EU u BiH, Evropske banke za obnovu i razvoj, Ministarstva transporta i komunikacija BiH, Ministarstva saobraćaja i veza, Ministarstva za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju, Ministarstva industrije, energetike i rudarstva Republike Srpske, Ministarstva prometa i komunikacija FBiH, Ministarstva transporta Crne Gore, Javnog preduzeća "Putevi RS" i Javnog preduzeća "Direkcija cesta FBiH".

biznis.ba

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

13 Mar 2015 16:56 #4705 by xYz
Od 16. marta naplata putarine na dijelu autoputa Banja Luka-Gradiška

Od ponedjeljka, 16.marta, počinje naplata putarine na dijelu autoputa Gradiška-Banja Luka, a cijena će iznositi od dvije do 10 KM, u zavisnosti od kategorije vozila - potvrđeno je danas iz preduzeća "Autopotevi RS".

U funkciji će biti otvoreni sistem naplate putarine, koji podrazumijeva jednu glavnu prilaznu rampu na autoputu, koja se nalazi u mjestu Jakupovci.

Kroz naplatnu stanicu "Jakupovci" vodi ukupno šest saobraćajnih traka, na kojima će se usluge naplaćivati standardnim, odnosno blagajničkim i elektronskim načinom naplate putarine.

Korisnici usluga putarinu će moćo da plaćaju u važećoj domaćoj valuti, odnosno KM, kao i u eurima, gotovinskim plaćanjem, pretplatom i bankovnim karticama.

Iz "Autoputeva RS-a" dodaju da će, po završetku autoputa Banja Luka-Doboj i spajanjem na autoputu Gradiška-Banja Luka, otvoreni sistem biti zamjenjen zatvorenim, tako da će naplatne rampe biti postavljene na svim prilazima autoputu.

(Fena)
[/i]

Y. A. - 1974.: Today I have come bearing an olive branch and a freedom fighter’s gun! Do not let the olive branch fall from my hand. I repeat: do not let the olive branch fall from my hand!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

Time to create page: 0.164 seconds

 

Top