Sarajevo City Center - SCC

22 Apr 2014 20:00 #4112 by Eldinjho
Gledam ovu zadnju sliku i kontam ,imali su toliko prostora iza zae nisu mogli malo pomjeriti centar a da naprave veliki trotoar pa da zasade koje drvo da bude ljepse a ne ovako nema ni 2 metra sirine kako se meni cini...

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

26 Jun 2014 16:46 #4199 by xYz
26. jun. 2014








Y. A. - 1974.: Today I have come bearing an olive branch and a freedom fighter’s gun! Do not let the olive branch fall from my hand. I repeat: do not let the olive branch fall from my hand!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

02 Feb 2015 10:54 #4558 by Fache
Hotel Westin uskoro u Sarajevu!

Sarajevo City Centar uskoro će dobiti dugo najavljivani hotel u svom glavnom tornju, a riječ je luksuznom hotelu Westin.

Hotel će imati pet zvjezdica, sadržavat će 227 soba, a okupirat će prostor od ukupno 20.000 kvadratnih metara.

"Ovo je jedinstven projekat u Bosni i Hercegovini, a dodavanje SCC-a u porodicu Starwooda cementira njegov visok status u cjelokupnom razvoju regiona. Hotel će igrati veliku ulogu u turističkoj industriji koja cvjeta kroz cijelu godinu“, rekao je Saeed Abdul Jalil Al Fahim, direktor International Investment Banke.

Nad tornjem u kojem će hotel biti smješten još uvijek se izvode radovi, a pored njega nalazi se i poslovni toranj sa 17 spratova koji će biti dovršen sredinom 2015. godine.

Westin je dio kompanije Starwood Hotels & Resorts koja ima preko 1.000 ugostiteljskih i hotelijerskih objekata širom svijeta uključujući i hotele Sheraton.

"Ovaj projekt je jedan od najvećih na Balkanu i njegov futuristički dizajn savršen je za hotel Westin sa pet zvjezdica" dodao je Al Fahim, piše ConstructionWeekOnline.

Otvaranje je zakazano za prvi dio 2016. godine.

klix

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

02 Feb 2015 11:44 #4559 by Charmed
Odlicna vijest

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

02 Feb 2015 11:48 #4560 by Fache
Napokon da se završi i ovaj toranjski dio!

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

02 Feb 2015 16:52 #4562 by Eldinjhi_72
Super vijest i jos bolji objekat ali ja mislim da samo kod nas moze da se otvori objekat a nije zavrsen 100%..Da nekome skela hekne na glavu i da ga ubije onda bi svi pricali kako nema zastite a komisija izdaje dozvolu za rad ne zavrsenom objektu..nevjerovatno...

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

02 Feb 2015 17:17 - 02 Feb 2015 17:17 #4565 by Fache
Ovaj se objekat tretira kao 3 razlicita, funkcionalno odvojena dijela.. Shopping centar, hotel i poslovni dio... A dio na kojem bi mogla pasti skela i sta vec je zagradjen i ne moze mu se prici...

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

02 Feb 2015 20:30 #4567 by Eldinjhi_72
Ma koliko god da se tretiraju odvojeno to j jedan objekat koji nije zavrsen bez obzira koliko dijelova ima,nije funkcionalan i ne moze se dati dozvola za rad..

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

03 Feb 2015 11:23 #4569 by alienx

Eldinjhi_72 wrote: Super vijest i jos bolji objekat ali ja mislim da samo kod nas moze da se otvori objekat a nije zavrsen 100%..Da nekome skela hekne na glavu i da ga ubije onda bi svi pricali kako nema zastite a komisija izdaje dozvolu za rad ne zavrsenom objektu..nevjerovatno...

Iznenadio bi se onda ti koliko cesto se to desava svugdje u svijetu ukljucujuci EU, US, itd.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

03 Feb 2015 13:56 #4570 by Eldinjhi_72
Ne mogu se iznenaditi jer znam posto zivim u jednoj od drzava EU i nema sanse da dobiju dozvolu za rad ako nije 100% zavrsen objekat posto sam i sam radio na tim dozvolama,ali to ocito moze kod nas i u okruzenju...

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

Time to create page: 0.444 seconds

 

Top