Rekonstrukcija stadiona u BiH

02 Jul 2018 13:06 - 02 Jul 2018 13:06 #7088 by Fache
Reflektori Grbavice u novom ruhu



FK Željezničar uz sponzorstvo kompanije MIBO Komunikacije d.o.o. započeo je radove na farbanju reflektora na Stadionu Grbavica.

Uređenje Doline ćupova se nastavlja, a sljedeći na redu su reflektori. Najprije će se izvršiti farbanje reflektora na sjeveroistoku. Uz pomoć sponzora kompanije MIBO Komunikacije, radove će izvoditi kompanija Kristal, a rok izvođenja radova je 30 dana.

Također, Klub je u završnim pregovorima za farbanje reflektora na sjeverozapadu.

https://fkzeljeznicar.ba/reflektori-grbavice-u-novom-ruhu/32517/#fullscreenFK Željezničar

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

02 Jul 2018 20:49 #7089 by Schwabo
izgleda ko teren za tenis :haha:

sta je ovo plavo? koja vrsta podloge? nije valjda obojeni asfalt kao biciklisticka u vilsonovom hahaha

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

03 Jul 2018 08:36 #7091 by Eldinjho
Ako ce ovako biti,zasto su prema istoku ostavili onako malo a zapad ona umjetna trava skoro na pola sjeverne tribine...Malo mi to cudno izgleda...

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

03 Jul 2018 10:33 #7092 by Schwabo

Eldinjho wrote: Ako ce ovako biti,zasto su prema istoku ostavili onako malo a zapad ona umjetna trava skoro na pola sjeverne tribine...Malo mi to cudno izgleda...


znaci to plavo je ipak umjetna trava?

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

03 Jul 2018 11:05 - 03 Jul 2018 11:05 #7093 by Fache

Eldinjho wrote: Ako ce ovako biti,zasto su prema istoku ostavili onako malo a zapad ona umjetna trava skoro na pola sjeverne tribine...Malo mi to cudno izgleda...


Uvijek je potrebno više prostora na zapadnoj strani zbog delegata, rezervnih igrača, dozvoljene zone za kretanje trenera itd... Nije to toliko dramatično...evo svježa slika...


To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

03 Jul 2018 18:11 #7094 by Eldinjho
Sve ja to znam,ali kad vidim druge stadione,svuda je jednako sa svih strana,ali hajde ja ionako nista ne mogu promjeniti po tom pitanju....Jos da krenu sa tribinama i krovom i onda ce sve to da izgleda kako treba..

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

03 Jul 2018 21:47 #7095 by Schwabo

Eldinjho wrote: Sve ja to znam,ali kad vidim druge stadione,svuda je jednako sa svih strana,ali hajde ja ionako nista ne mogu promjeniti po tom pitanju....Jos da krenu sa tribinama i krovom i onda ce sve to da izgleda kako treba..


zaboravio si najvazniji detalj, buregdzinice na sjevernoj tribini. to je vece ruglo od svega ostalog.

ima li nekih informacija da ce se to izmjestat ili ako nista bar upristojit?

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

04 Jul 2018 10:09 #7096 by Fache
Fasada sjeverne tribine će se raditi, prema nekim saznanjima čeka se da ubrzo neki najmovi isteknu kako bi se prostori mogli vratiti unutar gabarita objekta. Za očekivati je da će se to desiti u ovoj godini ;)

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

04 Jul 2018 10:10 - 04 Jul 2018 10:11 #7097 by Fache
u međuvremenu...

Nove klupe za rezervne igrače na Grbavici



FK Željezničar potpisao je ugovor o nabavci novih klupa za rezervne igrače i novih plavih sjedišta sa grbom Kluba.

Nove klupe će imati po 23 sjedišta za domaću i gostujuću ekipu, a sa četiri dodatna mjesta za službena lica to je ukupno 50 sjedišta što je u skladu sa FIFA pravilima za odigravanje i reprezentativnih utakmica.

Sjedišta će biti u nijansama plave boje sa grbom kluba. Nabavku finansira FK Željezničar vlastitim sredstvima i putem sponzorskog ugovora sa partnerom kluba, brendom Manners kompanije Alma Ras, a ukupna vrijednost investicije je 40.950 KM + PDV. Stolice će biti montirane početkom augusta.

fkzeljeznicar.ba/nove-klupe-za-rezervne-...ci/32557/#fullscreen

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

04 Jul 2018 14:08 #7098 by Eldinjho
Stolice su ok,i one sto su stavili pred utakmicu sa Beligijom ali one ruzne kako se zovu gdje su stolice bile su katastrofa,sto su samo malo produzene valjda ce i to da zamjene kada dobiju ove nove stolice...
Vidjet cemo kad ce poceti radovi na fasadi sjeverne tribine,receno je da ce i krov na istoku da krene cim se trava zavrsi tj u toku ove godine pa cemo vidjeti sta ce biti..

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

Time to create page: 0.120 seconds

 

Top