Sarajevo | Construction News

19 Sep 2016 17:46 #5727 by Charmed
A vidi, nije tako samo na navedenom forumu nego generalno gledajuci. Takav smo mi narod.
Ja vas pratim jos od kad ste bili sa-c.info (ako me sjecanje dobro sluzi).

Ja se sve nadam da se odugovlaci sa Skenderijom zbog novog investitora o kojem kruze price po novinama zadnjih dana i ulaganja u elitni hotel :D Pa da se radi sve odjednom? Znam da su to samo snovi :D

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

19 Sep 2016 18:18 #5728 by Eldinjho
Sada me interesuje jer vidim da pricate o Skenderiji,gdje bi tacno bio taj hotel???Fino je to sto ce obnoviti plato,ali dali je iko razmisljao o obnovi same dvorane,pa one drvene smedje stolice su jos koliko ja pamtim a meni je sada 44 godine,ali ocito to nikoga ne zanima a dali su joj ime pa legendi kluba gdje su igrali svoje utakmice,ali hajde nasa posla...A sad za Admina koji ostali su te razocarali,jeli misls na ove ovdje sto komentarisu ili...

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

19 Sep 2016 22:02 #5729 by Admir

Charmed wrote: A vidi, nije tako samo na navedenom forumu nego generalno gledajuci. Takav smo mi narod.
Ja vas pratim jos od kad ste bili sa-c.info (ako me sjecanje dobro sluzi).

Ja se sve nadam da se odugovlaci sa Skenderijom zbog novog investitora o kojem kruze price po novinama zadnjih dana i ulaganja u elitni hotel :D Pa da se radi sve odjednom? Znam da su to samo snovi :D


Vjerovatno nam je zato ovako kako jeste... Mogli smo vam omogućiti sve moguće uslove čak i upload slika dikretno bez korištenja "besplatnih" servisa koji poslije par godina uslove ljude sa plaćanjem pa se desi da linkovi postanu neupotrebljivi, ali eto valjda ljudima više odgovara mahalanje i anarhija...

Hotel će se desiti.

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

19 Sep 2016 22:08 #5730 by Admir

Eldinjho wrote: Sada me interesuje jer vidim da pricate o Skenderiji,gdje bi tacno bio taj hotel???Fino je to sto ce obnoviti plato,ali dali je iko razmisljao o obnovi same dvorane,pa one drvene smedje stolice su jos koliko ja pamtim a meni je sada 44 godine,ali ocito to nikoga ne zanima a dali su joj ime pa legendi kluba gdje su igrali svoje utakmice,ali hajde nasa posla...A sad za Admina koji ostali su te razocarali,jeli misls na ove ovdje sto komentarisu ili...


Na mjestu salona Natuzzi, tj na tom dijelu. Što se tiče dvorane, od obnove nema ništa i da kojim slučajem 2012. godine ako se dobro sjećam nije bilo par manifestacija tj. uključeno grijanje, dogodilo bi se isto kao i sa Ledenom dvoranom. S tim u vezi zaključujemo da je kada bi bilo moguće bilo idealno dvoranu srušiti i napraviti potpuno novu, modernu i sa većim kapacitetom.

Govorim o osobama koje ne cijene ono što radimo na sa-c, što imamo najveću bazu projekata i informacija o izgradnji u Sarajevu, BiH pa i regiji, što promet sa našim informacijama prave na drugom mjestu.

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

20 Sep 2016 11:18 #5731 by Eldinjho
Admir,slazem se sa tobom za dvoranu,da nije bilo onog final four u kosarci ono jedne godine nebi nista uradili mada je to sve sminka bila nista konkretno,i da najbolje bi bilo srusiti pa napraviti novu ali koga interesuje od ovih lopova da ulaze u sport kad je bolje u svoje dzepove..Za hotel da to nije mali prostor za neki luksuzni hotel,mozda se i varam ali cini mi se da je tako...Ne mozes nasem narodu da ugodis,evo vidis svi kukaju na ove politicare kako su lopovi,nista ne rade a opet glasaju za njihi vise od 50% ljudi ne izadje da glasa uopste..Tako da se ne opterecujes sa tim ima onih kojima je ovo odlicno i samo nastavite tako i ubuduce..Pozdrav

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

20 Sep 2016 12:18 #5732 by Fache
Da, to je baš ružno, crpiti informacije iz jednog izvora i prenositi na drugo mjesto koje je realno bezveze, vizuelno, funkcionalno i bez nekog reda... To za besplatan upload bi bilo super...

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

29 Sep 2016 12:00 #5752 by Charmed
Citam maloprije da Centrotrans investira 6,5 miliona KM u autobusku stanicu u Fojnici. Lijepa vijest no zanima me sta je sa autobuskom stanicom u Sarajevu? Rekonstrukcija je najavljena toliko puta a nista. Mislio sam da su u pitanju financijsa sredstva ali evo ako izdvajaju ovoliko novca za Fojnicu sumnjam da ne mogu i za Sarajevo. Mislim da je stanica jedan od prioriteta. Izgleda sramotno.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

29 Sep 2016 12:18 #5753 by Fache
Prema zadnjim informacijama trebalo bi krajem godine...

www.sa-c.net/news-archive/item/3304-kraj...tanice-sarajevo.html

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

30 Sep 2016 20:27 #5756 by Charmed
Hvala ti. Zaboravio sam na ovu vijest ali daj Boze da uskoro pocne, jer evo vec je oktobar a nista se ne spominje.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

01 Okt 2016 18:32 #5764 by Admir
Hotel Malak Regency








Više na linku: Hotel Malak Regency

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

Time to create page: 0.098 seconds

 

Top