Sarajevo | Stambeni objekti

08 Maj 2017 11:27 #6200 by Admir
Radovi na Dijamantu nisu počeli ali hoće ubrzo. Potrebno je prvo ukloniti postojeće objekte sa parcele.
Pa možete očekivati jednu veću zgradu, čim investitor da zeleno svjetlo za objavu.

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

10 Maj 2017 00:17 - 10 Maj 2017 00:18 #6203 by Charmed
Hvala Admire, uvijek donosis lijepe vijesti.
Ne znam da li se meni cini ili se jako malo toga gradi. Osim Veneta, ne mogu nabrojati nista vise. Dijamant i Sarajevo tower koji vise stagnira nego sto napreduje. I onaj zagonetni objekat preko puta Veneta i Tibre, kod bazena. Nadam se da ce se sa ljetom pojaviti jos nesto zanimljivo.
Ili bar da obnavljaju postojece objekte. Osim Trznice, ne znam kada se zadnji put obnovila neka fasada ili rusevna zgrada u Centru ili Starom Gradu. A ni ostale Opcine nisu puno bolje.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

10 Maj 2017 12:58 #6207 by Eldinjho
Charmen,u pravu si,vjeruj mi da sam polako poceo i da se hladim,sve slabije ulazim ovdje jer nema nista zanimljivo da se vidi i procita...Koliko se sjecam Admin je pricao kako ce biti uskoro nesto a od tog uskoro evo nema nista...Kako se meni cini zbog situacije u drzavi sve se manje i manje investira i nece niko nista da gradi...

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

10 Maj 2017 17:27 - 10 Maj 2017 17:28 #6208 by Admir

Eldinjho wrote: Charmen,u pravu si,vjeruj mi da sam polako poceo i da se hladim,sve slabije ulazim ovdje jer nema nista zanimljivo da se vidi i procita...Koliko se sjecam Admin je pricao kako ce biti uskoro nesto a od tog uskoro evo nema nista...Kako se meni cini zbog situacije u drzavi sve se manje i manje investira i nece niko nista da gradi...


Mislim da je admin kriv za sve što se dešava ili ne dešava vezano za izgradnju u gradu. Samo nas zavlači a mi skupo plaćamo pretplatu na SA-C da bi čitali korisne informacije :whacky:

Ne znam, ali pretpostavljam da živiš u inostranstvu predugo, jer si očigledno zaboravio kako neke stvari funkcionišu ili ne funkcionišu kod nas... A mene i moje kolege apsolutno niko nije obavezao da obavještavamo, slikamo, objavljujemo o svemu što se dešava. Ne primamo platu za ovo što radimo, tako da tvoji postovi o kukanju i "pljuvanju" po svemu ne pomažu u razvoju portala.

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

10 Maj 2017 22:55 #6209 by Eldinjho
Admir,ne znam ali mi se cinis kao osjetljiv neki tip,ja nisam rekao da si ti kriv,samo da si pricao da ce biti nesto uskoro i nista vise..Jesam vani ali znam kako sve to fercera dole...Sta sam ja to pljuvao molim te,malo bolje citaj sta pisem samo sam rekao da zbog situacije u drzavi ide i menje investicija,ako je to pljuvanje onda izvini...Ali molim te u buduce fino citaj sta pisem prije nego mi nesto odgovoris,jer ja ne pljujem po vome gradu i meni je sve sto se uradi pozitivno i pohvalim...

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

10 Maj 2017 23:13 #6210 by Admir
Pa stalno govoriš upravo to: "govoriš da će biti pa ne bude"... A nije tačno, bude ali ne možemo svaki dan predstavljati nove projekte. Mi ne možemo objaviti projekte bez odobrenja investitora iako ih imamo. Do sada si mogao primjetiti da 90% projekata upravo mi ekskluzivno donosimo.
Ne zanima me tvoje mišljenje o izgradnji i gradu (imaš pravo da misliš šta god hoćeš) ali ne dopuštam da me prozivaš kako nešto obećavam a ne izvršavam. Pogledaj malo bazu projekata...

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

11 Maj 2017 11:50 #6212 by Eldinjho
Evo sad upravo citam da se renovira zgrada Crvenog kriza,zato niko to nije objavio...Ali hajde jesi osjetljiv i vjeruj mi koliko sam primjetio da nas nekoliko samo komentarisemo ove sve objave,ali nema veze...To sto sam rekao da kazes pa niste ne bude nije nista lose samo tako nekad ispada,ali predpostavljam da ne mozes sve da objavis na svoju ruku...

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

11 Maj 2017 12:40 #6213 by Admir

Eldinjho wrote: Evo sad upravo citam da se renovira zgrada Crvenog kriza,zato niko to nije objavio...Ali hajde jesi osjetljiv i vjeruj mi koliko sam primjetio da nas nekoliko samo komentarisemo ove sve objave,ali nema veze...To sto sam rekao da kazes pa niste ne bude nije nista lose samo tako nekad ispada,ali predpostavljam da ne mozes sve da objavis na svoju ruku...


Pa eto mogao si ti objaviti. Lijepo iskopiraš vijest u pripadajući topic i objaviš...

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

11 Maj 2017 22:43 #6216 by Eldinjho
Nisam znao ali hocu ubuduce ako sta nadjem,nema frke,pomazem..

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

11 Maj 2017 23:31 #6217 by neXus
Mislim da je problem u tome što se generalno jako malo gradi, tj. ako uporedimo današnje projekte i one od prije nekoliko godina, ovi današnji su daleko manje atraktivni, što zbog lokacija u gradu na kojima se grade, što zbog loše arhitekture koja je trenutno na sceni i ostalih faktora.

Mislim da nakon SCC-a čekamo i dalje neki ''pravi'' projekat koji će izazvati interesovanje, a koji po pravilu treba biti na Marijin dvoru. Isto tako to ne znači da trenutni projekti nisu vrijedni pažnje, jer svaki od njih mijenja sliku grada na neki način i dovoljno je što će tako biti narednih min. 100 godina.

S tim u vezi, ne mislim da se treba ljutiti na Admira ili mu nešto zamjerati, jer nije on kriv što se ne grade svake sedmice novi neboderi u sred grada. Treba prije svake kritike imati u vidu šta su ljudi sa ove stranice uradili sve u proteklih 10 godina da nas informišu i obraduju različitim ekskluzivama.

Kako god, hvala im na tome. Ja im nemam šta zamjeriti! :bravo:

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

Time to create page: 0.121 seconds

 

Top