Sarajevo | Stambeni objekti

18 Sep 2016 16:29 #5713 by Eldinjho
Nesto u vezi Tornjeva ili nebodera na Ilidzi..Na onom promotivnom videu sto je stavljen stoje 4 nebodera a ovdje 2,pa me interesuje sta je tacno....I jos nesto sto sam vec pisao a niko nista da mi odgovori,sta je sa Kongresnim centrom preko puta zgrade TV-a

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

18 Sep 2016 16:38 #5715 by Charmed
Kongresni centar je samo prijedlog. Ima zavrsenu svu dokumentaciju ali nema investitora, koliko sam ja upucen.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

18 Sep 2016 20:29 #5716 by Admir

Charmed wrote: Kongresni centar je samo prijedlog. Ima zavrsenu svu dokumentaciju ali nema investitora, koliko sam ja upucen.


Ma da, mada neće nijedan ozbiljan investitor doći i raditi po njihovom projektu. Svako će projekat prilagoditi onako kako njemu odgovara tako da...

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

19 Sep 2016 10:49 #5720 by Eldinjho
A sta je sa neboderima na Ilidzi jesu li dva ili 4 kao na onom videu???Ovo ne kontam za kongresni,ako je onaj projekat pobjedio na tenderu i bio je promovisan u Ljubljani,zasto bi sad Opstina nesto mjenjala ako se nadje invenstitor...Oni hoce takav objekat i zasto bi htjeli da prilagode i da mjenjaju po invenstitoru..Oni traze lovu za svoj projekat..To je isto kao za autoput nasi napravili trasu i sada onaj ko je dobio posao da radi kaze ne moze ovako nego kako ja mislim da je najbolje...Naprosto mislim da grijesite i da nije tako...

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

19 Sep 2016 11:08 #5721 by Admir

Eldinjho wrote: A sta je sa neboderima na Ilidzi jesu li dva ili 4 kao na onom videu???Ovo ne kontam za kongresni,ako je onaj projekat pobjedio na tenderu i bio je promovisan u Ljubljani,zasto bi sad Opstina nesto mjenjala ako se nadje invenstitor...Oni hoce takav objekat i zasto bi htjeli da prilagode i da mjenjaju po invenstitoru..Oni traze lovu za svoj projekat..To je isto kao za autoput nasi napravili trasu i sada onaj ko je dobio posao da radi kaze ne moze ovako nego kako ja mislim da je najbolje...Naprosto mislim da grijesite i da nije tako...


Nije 4 nego 5 a sad se rade 2 pa možemo pretpostaviti da će dalja izgradnja zavisiti od zainteresovanosti za prva dva objekta. Što se tiče kongresnog centra, živi bili pa vidjeli...

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

20 Sep 2016 15:32 #5735 by Admir
U vrlo kratkom periodu počinje izgradnja objekta Sarajevo Tower... Ca. 400 stanova... Trčite sad na SSC i prenesite lijepe vijesti našim odanim Bosancima i Hercegovcima koji kupuju i koriste isključivo domaće proizvode...


Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

20 Sep 2016 16:14 - 20 Sep 2016 16:15 #5736 by Charmed
Konacno. Bas sam se pitao sta se desilo s tim projektom. Ako se ne varam krajem 2014. godine su jos najavili pocetak gradnje? Bas lijepe vijesti. Nadam se da ce i okolno uredjenje biti jednako ovome sa slike, da ce maknuti onu ogradu i lijepo to urediti.

Primijetio sam da tvoje objave i slike najcesce objavljuju korisnici Alien-x, Silver King i ButtersTM. Nisu oni zlonamjerni, koliko ja pratim.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

20 Sep 2016 17:00 #5739 by Admir
Davno je najavljena izgradnja ali su sada tek riješeni određeni problemi koji kočili projekat. U svakom slučaju je riječ o ogromnom objektu koji će definitivno promjeniti izgled tog dijela grada.

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

20 Sep 2016 18:40 #5740 by Eldinjho
Da se moze kako citava ona industrijska zona izmjestiti negdje iz grada pa da se napravi fino novo naselje jer onaj dio je bas ruglo...Ovaj objekat bi tek bio odlican kad bi se i okolne zgrade i sve oko njih sredilo ovako ce bas strsiti od okoline ali sta cemo ne moze se sve..

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

28 Sep 2016 12:13 #5749 by Fache
Sutra svečano otvaranje zgrade na Baruthani

Zgrada za smještaj interno raseljenih porodica iz Starog Grada, koja je sagrađena u naselju Baruthana, svečano će biti otvorena sutra, 29. septembra, 2016. godine u 13,00 sati. Gradnja ovog objekta počela je u januaru 2013. godine i u njoj su učestvovali Općina Stari Grad Sarajevo, Ministarstvo za rad, socijalnu politiku, raseljena lica i izbjeglice KS i humanitarna organizacija Hilfswerk Austria International. U novosagrađenom objektu stanove će dobiti 11 interno raseljenih porodica.

Planirano je da svečanom otvaranju zgrade na Baruthani prisustvuju načelnik Općine Stari Grad Sarajevo Ibrahim Hadžibajrić, ministrica za rad, socijalnu politiku, raseljena lica i izbjeglice KS Amela Dutbegović, direktorica humanitarne organizacije Hilfswerk Austria International Suzana Jašarević i budući korisnici stanova.

starigrad.ba

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

Time to create page: 0.126 seconds

 

Top