Sarajevo | Stambeni objekti

31 Jul 2018 23:38 #7118 by Admir
SPO Dijamant


Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

01 Avg 2018 11:55 #7119 by Admir
Veneto Otoka




Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

06 Avg 2018 22:19 #7120 by Charmed
@Fache, ima eno na klixu clanak o Tibri i mjestu gradnje. Navodno ce se graditi manje stambene zgrade (konacno ce postovati dozvoljenu visinu mada ne vidim poentu kada su unistili cijeli taj prostor zgradama pored) a gradit ce se i shopping centar. A i skola je planirana.

Zao mi je jedino sto je parcela potpuno cista pa se nista od kuca okolo ne mora rusiti. Sav mi je taj dio od Stupa do Ilidze bas zapusten.
Bas se pitam kako ce izgledati ove nove zgrade. Ako je neko od administracije imao uvid, neka javi utiske :)

A sto se tice Veneta, usudio bih se reci da je ovo najruznija zgrada u gradu. Rijetko sudim prije zavrsetka radova, ali je vec sad jasno da je izuzetno ruzna. Bas sam tuzan zbog neiskoristenog potencijala lokacije na kojoj se nalazi. Ostaje nada da ce se okolne parcele uskoro popuniti ljepsim i kreativnijim zgradama. Bilo bi dobro kada bi Dijamant i Veneto zamijenili mjesta.

Vidim pocinje i prosirenje Dzemala Bijedica. Bas sam se iznenadio i to ugodno. Mada mi djeluje da nema prostora za prosirenje ali vidjet cemo kako su to planirali. Nadam se da ce pokusati sacuvati postojece drvorede, cini mi se da su bas u toj ulici poslije dosta godina konacno izrasli i dosli do izrazaja i da izgledaju jako lijepo. Jos kada bi Bauhaus krenuo sa izgradnjom ali od toga se ocigledno odustalo. Ima tu u Dzemala Bijedica jos dosta prostora za napredak a ova cesta ce biti korak ka tome da privuce investitore.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

26 Sep 2018 16:06 #7134 by Admir
SPO Dijamant


Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

09 Okt 2018 13:15 #7139 by Admir
Veneto Otoka






Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

24 Okt 2018 15:52 #7142 by Fache
Privode se kraju radovi na stambeno-poslovnom objektu u Bolničkoj ulici



Sredinom 2017. godine kompanije Duljević d.o.o. je započela izgradnju stambeno-poslovnog objekta u ulici Bolnička, u sarajevskom naselju Koševo. Investitor ovog projekta je kompanija Panorama Sole d.o.o. iz Sarajeva.

Riječ je o objektu koji je prvobitno bio spratnosti: tri podzemne etaže + prizemlje + četiri sprata. Međutim radi velikog interesovanja kupaca, budući da se radi o izuzetno atraktivnoj lokaciji, naknadno je ugovoreno izvođenje još jedne dodatne etaže na objektu.

Svi do sada ugovoreni radovi su uspješno realizirani, a trenutno se privode kraju AB radovi na posljednoj etaži. Sarajevsko naselje Koševo će u buduće biti bogatije za još jedan kvalitetan stambeno-poslovni objekat, saopšteno je na web stranici kompanije Duljević.

sa-c.net

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

12 Nov 2018 16:37 #7159 by Admir

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

12 Nov 2018 16:38 #7160 by Admir

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

12 Nov 2018 16:38 #7161 by Admir

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

12 Nov 2018 16:39 #7162 by Admir

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

Time to create page: 0.149 seconds

 

Top