Rekonstrukcija stadiona u BiH

25 Mar 2016 16:12 #5371 by Admir
Grafički prikaz planiranih i izvršenih radova na Stadionu Grbavica



U svrhu cjelovitog informisanja, FK Željezničar želi navijačima, članovima Kluba, sponzorima i prijateljima Kluba predstaviti grafički prikaz planiranih i izvršenih radova.

Kao što je ranije komunicirano svi planirani radovi će biti završeni na vrijeme i Stadion Grbavica će od juna ove godine imati licencu za igranje evropskih utakmica kategorije 2. Zahvaljujemo se navijačima u Bosni i Hercegovini i svijetu na kontinuiranoj podršci.

Infografiku u punoj rezoluciji pogledajte ovdje .

fkzeljeznicar.ba

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

25 Mar 2016 18:05 #5372 by Eldinjho
Dali bi istocna trebina bila ista i na nju onaku postaviti stolice ili bi se renovirala izdigla i tek onda postavile stolice???

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

25 Mar 2016 19:52 #5373 by Fache
Ne može se na postojeće stepenike postavljati ništa. Dvije su opcije, jedna je da betoniraju i od dva gazišta prave jedan (mislim da su tako radili na južnoj tribini davno), a druga je da tribinu uradi sa montažnim elementima, tipa Širbegović...

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

25 Mar 2016 21:15 #5374 by Eldinjho
Kako se i juzna mogla povecati da su onaj zid skinuli pa produzili dole do kraja tj izice staze izmedju male i velike trebine i time bi se povecao kapacitet a nebi ih puno kostalo...Ovako onaj donji dio samo stoji neiskoristen i propada,ali hajde nadati se da ce uskoro svo ono ruglo rusiti i praviti novi stadion...

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

29 Mar 2016 10:32 #5379 by Eldinjho
Citam ovo za renoviranje Grbavice i to mi se cini pravo dobrim poduhvatom...Znaci istocna tribina ce imati dvije etaze sa tim da se sada pravi samo jedna etaza...Sada mi nije jasno kazu da ce do kraja 2017 zavrsiti i prvu etapu juzne tribine,kakvu prvu etapu???Koliko sam ja vidio onaj nacrt nove Grbavice juzna tribina ce imati samo jednu etazu,sta znaci to onda..Znaci citavu narednu sezonu ce juzna tribina biti zatvrena jer ce se srusiti i graditi...Nesto mi jos pade na pamet,vidim prave one objekte i iza zapadne pa zar nisi mogli i zapadnu da naprave kao sto hoce i istocni za pocetak u istom ciklusu,posto bi i zapadna imala dvije etaze...

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

29 Mar 2016 10:49 #5380 by Eldinjho
Jos jedna opaska..Zar bi i juzna i sjeverna tribina imale po dvije etaze..Sad evo gleda onaj projekat pa vidjoh..Sad mi opet nije jasno ako ce stadion izgledati kao na projektu zasto onda stavljaju stolice na sjever u one djelove sa strane prema istoku i zapadu ako ce te djelove da ruse,jer koliko sam ja shvatio onoga nece biti nego ce biti samo centralni dio tribine..

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

29 Mar 2016 12:55 #5382 by Fache

Eldinjho wrote: Jos jedna opaska..Zar bi i juzna i sjeverna tribina imale po dvije etaze..Sad evo gleda onaj projekat pa vidjoh..Sad mi opet nije jasno ako ce stadion izgledati kao na projektu zasto onda stavljaju stolice na sjever u one djelove sa strane prema istoku i zapadu ako ce te djelove da ruse,jer koliko sam ja shvatio onoga nece biti nego ce biti samo centralni dio tribine..


Ne znam za sjevernu tribinu. Znam da je istočna tribina koja je prikazana na slici ispod, prva faza. Ona će imati još jednu etažu iznad u nekoj narednoj fazi. A za južnu znam da će je "privući" da bude što bliže golu kao što je sjeverna...


To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

29 Mar 2016 15:03 #5383 by Eldinjho
Pogldaj projekat pa ces vidjeti kako izgleda sjeverna tribina...Tamo kao da ce biti neki balkoni sa vip sjedistima ili nesto slicno koliko sam ja ono vidio...Juzna ok kontam da ce biti blize golu ali ocito je moraju srusiti da to urade,sto znaci da je citavu jednu sezonu nece biti...Jeli mozda znas kada bi se zapadna gradila???

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

02 Apr 2016 16:36 #5386 by Fache

Eldinjho wrote: Pogldaj projekat pa ces vidjeti kako izgleda sjeverna tribina...Tamo kao da ce biti neki balkoni sa vip sjedistima ili nesto slicno koliko sam ja ono vidio...Juzna ok kontam da ce biti blize golu ali ocito je moraju srusiti da to urade,sto znaci da je citavu jednu sezonu nece biti...Jeli mozda znas kada bi se zapadna gradila???


Zapadna ce se u ovoj fazi ukloniti jer su drvene tribine i uraditi metalna konstrukcija... Vjerovatno ce se nekad onda ta metalna tribina prebaciti na neki od pomocnih terena...

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

27 Apr 2016 15:43 #5427 by Fache
Ivan Rakitić obradovao čelnike kluba i navijače Radnika: Semafor stigao u Bijeljinu



Semafor, poklon FK Radnik od prvotimca Barcelone i reprezentacije Hrvatske Ivana Rakitića, stigao je u utorak na Gradski stadion u Bijeljini.

Od ranije je iza gola okrenutom sjeveru podignuta konstrukcija čija donja ivica se nalazi na šest metara od zemlje, sprovedeni su elektrovodovi, a u srijedu ujutro se krenulo se sa montažom semafora.

FK Radnik Bijeljina čini sve, što na terenu, što na infrastrukturnom planu, da poboljša uslove za gledanje utakmica kako bi posjetioci imali što veći komfor prilikom dolaska na stadion.





klix.ba

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

Time to create page: 1.455 seconds

 

Top