Sarajevo | Stambeni objekti

11 Nov 2014 19:05 - 11 Nov 2014 19:06 #4374 by Admir
Stambeno-poslovni objekat ''Izvor'' 11.11.2014.





Više fotografija na linku projekta: Stambeno-poslovni objekat ''Izvor''

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

24 Jan 2015 15:26 #4492 by Admir
Poslovno-stambeni objekat - Bosnia Investment & Trade d.o.o.






Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

14 Mar 2015 19:01 #4709 by Admir
IZVOR SPO - 14.03.2015.




Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

16 Mar 2015 14:38 - 16 Mar 2015 14:45 #4716 by Charmed
Renderi za dva nova stambena objekta (Soukbunar) izgledaju jako dobro. Izvor polako ali sigurno napreduje, nadam se da ce srusiti tu kucu ispred, cini se da je izgorila ili nesto slicno? Je li u planu rusenje kuce o kojoj govorim?
Takodjer me zanima da li uskoro mozemo ocekivati render objekta koji se gradi u neporesdnoj blizini Dvora a ciji je investitor iz Sanskog Mosta? Takodjer sam vidio da se nesto kopa i uz sam Dvor, znate li o cemu je rijec? Mozemo li i taj render uskoro ocekivati?
Inace objekat Bau-Herc posmatram vec duzi period, i nista se ne desava od dana nesrece. Da li znate sta se desava i planiraju li u skorije vrijeme nastaviti s radovima?
Oprostite na velikom broju pitanja ali vi pruzate najpouzdanije informacije a i jako sam znatizeljan, posebno vezano za radove oko Dvora.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

16 Mar 2015 19:45 #4717 by Admir
Nemam informaciju o toj kući ali može se pretpostaviti da će doći do rušenja jer nema smisla da tu ostane.

Uz sam Dvor se gradi objekat koji će najvjerovatnije nositi ime Dvor 2, a njegove rendere ćemo objaviti uskoro.

Za objekat u neposrednoj blizini ćemo kontaktirati investitora pa ćemo tek onda saznati nešto više.

O nastavku radova na objektu BHC još uvijek ne znamo ništa.

Sei bella come un gol al 90´!
The following user(s) said Thank You: Charmed

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

16 Mar 2015 19:58 #4718 by Charmed
Hvala puno na informacijama. Zanimljivo za Dvor 2. Iako mi se dopada minimalizam Dvora, nadam se da ce Dvor 2 biti ipak malo drugacijeg dizajna, mozda malo ekstravagantniji, da se tako izrazim, ali da ce se uklopiti, kako sa Dvorom tako i sa ostalim objektima.
Hvala jos jednom na informacijama, radujem se renderima.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

17 Mar 2015 14:55 - 17 Mar 2015 14:56 #4722 by Admir
Ovdje je prikazan 3D objekta, ali smo dobili informaciju da će doći do promjena u projektu pa tako i u samom vanjskom izgledu... Više informacija uskoro...


Sei bella come un gol al 90´!
The following user(s) said Thank You: Charmed

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

17 Mar 2015 15:54 #4723 by Charmed
Moram priznati da nisam odusevljen izgledom. Jedan sam od onih koji vole da sacekaju zavrsetak radova pa tek onda donositi sud, ali ovaj 3D prikaz mi ne obecava. Ipak, nadam se da si u pravu i da ce zaista doci do promjena u projektu pa tako i izgledu.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

17 Mar 2015 16:11 #4724 by Fache
Ni meni nije nešto. Očekivao sam da će biti nešto slično Dvoru ali ovo loše igleda :( Valjda će se promjeniti izgled.

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

17 Mar 2015 16:42 #4725 by neXus
Ovo užasno izgleda ! :hunter:

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

Time to create page: 0.871 seconds

 

Top